Vaatame kastist välja.

Puffet on turunduse täisteenust pakkuv agentuur. Siin leiad ühest kohast kõik vajalikud turundusteenused.

Tegevusvaldkonnad


Kõigi meie pakutavate teenuste ja toodete põhikomponendiks on turundus. Siit leiad ülevaate asjadest, millega Puffetis igapäevaselt tegeleme.

Portfoolio


Loome turunduslahendusi ideest teostuseni. Tutvu meie tehtud tööde ja tegemistega.

Väärtused


Kliendid


Coca-Cola Hellenic Baltikum on Puffetiga koostööd teinud aastast 2007. Aastate jooksul on nad saanud meie ettevõtte lahutamatuks partneriks. Oleme saanud väga kvaliteetset ja professionaalset teenust ning nad on ka meie kõige hullumeelsemad ideed teoks teinud. Nende poole võib alati kõikvõimalike soovidega pöörduda ja kindel olla, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.  Soovitame väga koostööd Puffetiga.

Puffet Turundusagentuur saab hakkama kõige lühemate tähtaegade ja võimatute näivate ülesannetega! Lisaks suudetakse kiiresti kohaneda kliendi vaatega ja leida sobivaimad lahendused.

Hesburger has been using Puffet Marketing Agency services over the past five years for our Baltic operations and we have always been very satisfied. All of our orders and matters are taken care of in one place, which is convenient. They do a great job and are always proactive to find the best solutions, giving us excellent value for money.

 

Koostöö Puffetiga on laabunud meeldivalt tänu professionaalsele meeskonnale, kes oskab arvestada kliendi soove ja pakkuda ka omapoolseid lahendusi, et saavutada kvaliteetne tulemus.

 

Leiame parimaid võimalusi ja lahendusi seal, kus teised näevad takistusi.

Uudised


Heida pilk Puffeti maailma ja ole kursis meie kõige värskemate uudistega.

SNUBBERI LUGU

Puffeti meeskond on juba pikemat aega toimetanud ühe põneva innovatiivse toote pakendite väljatöötamise ja müügimaterjalide kallal.

Loe veel »

ILuteemanti auhinnagala

Ajakirja Iluguru ning Puffet turundusgrupi koostöös toimus aasta alguse šikim ilusündmus “Iluteemant 2016”. Pidulik gala, mis toimus Swissoteli Ballisaalis.
Loominguline juht oli Iluguru vastutav väljaandja Katrin Rasmann, teostuse eest vastutas sündmusturundusagentuur Creative 4.

Loe veel »

JANARI MAALINÄITUS

Meil on rõõm kutsuda uudistama meie andeka loovjuhi Janar Siniväli näitust, mille avamine toimus 12.03 Hopneri majas. Näitus on avatud kuu aega.

Loe veel »

Coca-Cola kontori Rebränding

Coca-Cola Hellenic palus Puffetil rebrändida oma Läti kontor ning sisustada see ettevõtte Euroopa suurima juhi esinemiseks sobivalt, tekitades vajalikud istekohad, organiseerides helitehnika ja sünkroontõlke ning hoolitsedes lavataguse eest. 

Loe veel »

Lõime käed INNOVEGA

Puffetil on hea meel teatada, et alustasime koostööd sihtasutus Innovega, mille raames Puffet Turundusagentuur ja SA Innove sõlmisid omavahelise koostöölepingu õppematerjalide ja raamatute kirjastamiseks ja trükiks ning erinevate trükiste tootmiseks ajavahemikus september 2015 kuni detsember 2017.

Loe veel »

Koostöö infomessiga Teeviit 2015

Puffet on noorte infomessi Teeviit 2015 ametlik trüki- ja tootmispartner! Eesmärkiga jõuda maksimaalselt suure sihtgrupini, valmib koostöös Teeviit 2015 eriajakiri.

Loe veel »

Kolisime pilvede alla

Puffet Turundusagentuuri hubane kontor asub nüüd Rocca Al Mare kaubanduskeskuse kõrval oleva Audi maja 8. korrusel.  Oleme oma uuel aadressil ümbritsetud ilusatest vaadetest, sealhulgas Kakumäe metsadest, Kopli lahest ning vastaskaldal paiknevast Stroomi rannapargist. 

Loe veel »

Meeskond


Ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Leiame koos vastused!

Juhatuse liige

Hardy Rasmann

 hardy@puffet.ee

Arendusjuht

Indrek Tappo

 indrek@puffet.ee

Müügijuht

Argo Kubja

  argo@puffet.ee

Müügiassistent

Ella Rand

  ella@puffet.ee

Müügiassistent

Cirsika Mikk

  cirsika@puffet.ee

Büroojuht (Lapsehoolduspuhkus)

Liisi Linnam

  liisi@puffet.ee

Loovjuht

Janar Siniväli

  janar@puffet.ee

Disainer

Heili Roos

  heili@puffet.ee

Iluguru peatoimetaja

Kristiina Virt

  kristiina@iluguru.ee

iluguru.ee Peatoimetaja

Keit Laisaar

  keit@iluguru.ee

Arendusjuht/Copywriter

Katrin Rasmann

  katrin@iluguru.ee